Özel Kemençe Dersi

 

 

Bahanelerinizi Bir Kenara Bırakın…

İş ve okul programının yoğunluğundan şikayet edenler, bire bir eğitim almak isteyenler,  kemençe kursu deneyimi kötü sonuçlananlar  KEMENCEMİNSESİ’nin Kemençe Dersleri ile kendileri için özel program oluşturabilirler. İstanbulun  farklı ilçelerinde yer alan merkezlerimizden size en yakın olanına özel kemençe dersi almak için başvurabilirsiniz.

İstediğiniz gün ve saatte kendi programınızı oluşturma şansına sahipsiniz. İstediğiniz herhangi bir enstruman türünü veya kemençe enstrumanını seçin ve eğitim almaya başlayın!!  Özel Kemençe dersi rahatlığını yaşayın…

Neden Özel Kemençe Dersi?

   1)  İstediğiniz gün
   2)  İstediğiniz saat
   3) İstediğiniz ders
   4) Tek kişilik sınıf

   5) Özel program
   6) Özel ilgi
   7) Özel müzikler
   8)  Tekrar ve pratik

 

Ayrıcalığınızın Farkına Varın! Özel Kemençe Dersi!

Kalabalık gruplarla ders almak istemiyorsanız sizin için ideal çözüm özel Kemençe dersleri olacak. Eğitmeninizle bire bir yapacağınız eğitimlerde özel ilgi ve samimiyetle karşılaşacaksınız. Daha çok tekrar ve uygulama yapacak, daha hızlı öğreneceksiniz.

Saati ve günü siz belirleyin, eğitmeniniz size uysun. KEMENCEMİNSESİ  Türkiye’nin en iyi eğitmen kadrosuyla özel KEMENÇE dersi hizmetiyle de kişisel gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyor.

 

 

Tecrübe ile

Müzik Kulağınızı Geliştirmek, En İyi Şekilde Kemençe Çalmak, Özgürce Horon Oynamak ve günlük hayatın Monotonluğundan, Sıkıcılığından Sıyrılmak istiyorsanız Siz de Kemençemin Sesi Ailesine Katılın.