Özel Zeybek Dersi

 

 

 

Bahanelerinizi Bir Kenara Bırakın…

İş ve okul programının yoğunluğundan şikayet edenler, bire bir eğitim almak isteyenler,  Zeybek kursu deneyimi kötü sonuçlananlar  KEMENCEMİNSESİ’nin Zeybek Dersleri ile kendileri için özel program oluşturabilirler. İstanbulun  farklı ilçelerinde yer alan merkezlerimizden size en yakın olanına özel  Zeybek dersi almak için başvurabilirsiniz.

İstediğiniz gün ve saatte kendi programınızı oluşturma şansına sahipsiniz. İstediğiniz herhangi bir dans türünü veya Zeybek Dans Dersini seçin ve eğitim almaya başlayın!!  Özel Zeybek dersi rahatlığını yaşayın…

Neden Özel Zeybek Dersi?

   1)  İstediğiniz gün
   2)  İstediğiniz saat
   3) İstediğiniz ders
   4) Tek kişilik sınıf

   5) Özel program
   6) Özel ilgi
   7) Özel müzikler
   8)  Tekrar ve pratik

 

 

Ayrıcalığınızın Farkına Varın! Özel Zeybek Dersi!

Kalabalık gruplarla ders almak istemiyorsanız sizin için ideal çözüm özel Zeybek Dersleri olacak. Eğitmeninizle bire bir yapacağınız eğitimlerde özel ilgi ve samimiyetle karşılaşacaksınız. Daha çok tekrar ve uygulama yapacak, daha hızlı öğreneceksiniz.

Saati ve günü siz belirleyin, eğitmeniniz size uysun. KEMENCEMİNSESİ  Türkiye’nin en iyi eğitmen kadrosuyla özel ZEYBEK dersi hizmetiyle de kişisel gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyor

 

 

 

 

Tecrübe ile

Müzik Kulağınızı Geliştirmek, En İyi Şekilde Kemençe Çalmak, Özgürce Horon Oynamak ve günlük hayatın Monotonluğundan, Sıkıcılığından Sıyrılmak istiyorsanız Siz de Kemençemin Sesi Ailesine Katılın.