Size Özel Danslar, KEMENCEMİNSESİ’n de…

Doğum Günleri, Açılışlar, Okul Etkinlikleri, Gösteriler, İş Toplantıları, Düğün, Nişan ve Kına geceleri için Özel Dans Dersleri Kemençeminsesi farkıyla sizlerle!!!  Grup olarak veya birebir  alacağınız eğitimlerde fark yaratan bir kadroyla tanışın, VIP Dans dersi kalitesini yaşayın.

Vakti olmayan, derslere katılamayacak ya da standart bir eğitim almak istemeyen herkese VIP Dans Dersi veya Enstruman Dersi hizmeti sunuyoruz. Mekan, gün ve saat seçimini tamamen size bırakarak istediğiniz dansın veya enstrumanın VIP derslerini grup olarak veya birebir olarak almanıza olanak tanıyoruz. Dans ve enstruman kursları arasında en özel hizmetleri veriyoruz.


Sizlere Neler Sunuyoruz?

    -Müzik seçimi
    -Mekan seçimi
    -Saat seçimi
    -Dans seçimi                
    -Enstruman Seçimi
    -Özel koreografi
    -Özel şovlar
    -Özel prova
    -Grup dansları ve şovlar

 

 

VIP Düğün Dansı Size Neler Katacak?1) Mekan ve Saat Seçimi:

    VIP ders uygulaması ile ister evinizde isterseniz talep edeceğiniz mekanda dilediğiniz saatte ders alma fırsatı.

2) Özel Kareografiler:

    Standart paketlerin dışında istediğiniz dans türünde ve şarkıda geniş çaplı koreografi düzenleme ve prova imkanı.

3) Grup Dersleri:

    Arkadaş gruplarına, topluluklara ve okullara, istenilen mekan ve saatte özel dans veya enstruman dersleri ve koreografiler.

4) Fotoğraf Çekimi:

   Foto Life işbirliği ile özel grup derslerinizde profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar ile fotoğraf ve klip çekimleri.

5) Şov ve Gösteriler:

   Arkadaş grubunuz ve topluluklarınızla özel günleriniz için istediğiniz gösterilerin hazırlanması ve sunulması.

 

 

Herkesten Farklı Olacaksınız…VIP Dans Dersi!

Klasik Dans Eğitimlerinden ve Enstruman Derslerinden bunaldıysanız, sınırları zorlamak istiyorsanız, arkadaş grubunuzla ya da topluluklarınızla ders almak istiyorsanız VIP dans dersleri ile lüks bir kurs hizmetinden yararlanacaksınız.

Mekan ya da zaman sorunlarınızı bir kenara bırakın, hemen KEMENCEMİNSESİ DANS KURSLARI’nı arayarak alacağınız kursu ve kişi sayınızı, mekanınızı ve istediğiniz günü söyleyin yeter… Şovlarınızı ve gösterilerinizi unutulmaz kılacak bir ekiple çalışacak, sahnelerin yıldızı olacaksınız…


 

 

 

 

Tecrübe ile

Müzik Kulağınızı Geliştirmek, En İyi Şekilde Kemençe Çalmak, Özgürce Horon Oynamak ve günlük hayatın Monotonluğundan, Sıkıcılığından Sıyrılmak istiyorsanız Siz de Kemençemin Sesi Ailesine Katılın.